Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fosdinovo

V severní části Toskánska se rozkládá okresní město Fosdinovo, jež náleží do provincie a kraje Massa-Carrara. Je situováno v hornaté krajině, v nadmořské výšce 500 metrů a v dnešní době má kolem 6 tisíc obyvatel. Díky své poloze nabízí město nádherné výhledy na okolní zvlněnou krajinu. Právě zde na vás dýchne atmosféra pravého Toskánska.

Odtud je stejně daleko k pobřeží Tyrhénského moře a k pohoří s horou Lunigiane. Na své si zde proto přijdou vyznavači lenošení a relaxace na pláži, ale také milovníci aktivní dovolené na horách. Fosdinovo je ideální lokalitou pro podnikání četných pěších výletů do přírody. V minulosti bylo Fosdinovo po mnoho staletí pod správou šlechtické rodiny Malspina. V obci se dochoval hrad ze 13. století a také vila.

Jestliže vás pobyt na jednom místě omrzí, můžete se vydat například do města la Spezia vzdáleného 25 km nebo do Massy. Přibližně 24 km odtud se rovněž nachází termální koupaliště, kde můžete relaxovat v bazénu nebo podstoupit některou z léčivých kůr.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA