Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marradi

Na rozhraní italských krajů Toskánsko a Emilia Romagna se nad údolím Lamone rozkládá obec Marradi. Je situována v nadmořské výšce 330 metrů, na úpatí pohoří Apeniny. V této poklidné horské vesničce žije asi 3600 obyvatel, jejichž zdrojem obživy se stalo zemědělství, chov dobytka a částečně také turistický ruch.

Krajina kolem Marradi se vyznačuje panenskou a nedotčenou přírodou, čistými říčkami a rozlehlými stálezelenými lesy. Pokud se vydáte na pěší výlet do okolí, pořádně se nadýchejte krásně čistého vzduchu. Městečko leží na severovýchodě provincie Florencie a nabízí vše, co si jen pro strávení příjemné a pohodové dovolené můžete přát. Najdete zde velké přírodní, ale rovněž kulturní a historické bohatství.

Nedaleko Marradi se tyčí významný gotický klášter S. Reparata, pocházející z přelomu 10. a 11. století. Za ním a dalšími jedinečnými památkami oblasti se můžete vydat pěšky, na kole, nebo na hřbetu koně. Pokud si pronajmete auto, můžete navštívit i 62 km vzdálenou Florenci, která je považována za kolébku italské renesance. Je to také město, kde se zrodily významná umělecká díla, jako například Michelangelova socha Davida či Botticelliho obraz Zrození Venuše.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA