Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marradi

Na rozhraní italských krajů Toskánsko a Emilia Romagna se nad údolím Lamone rozkládá obec Marradi. Je situována v nadmořské výšce 330 metrů, na úpatí pohoří Apeniny. V této poklidné horské vesničce žije asi 3600 obyvatel, jejichž zdrojem obživy se stalo zemědělství, chov dobytka a částečně také turistický ruch.

Krajina kolem Marradi se vyznačuje panenskou a nedotčenou přírodou, čistými říčkami a rozlehlými stálezelenými lesy. Pokud se vydáte na pěší výlet do okolí, pořádně se nadýchejte krásně čistého vzduchu. Městečko leží na severovýchodě provincie Florencie a nabízí vše, co si jen pro strávení příjemné a pohodové dovolené můžete přát. Najdete zde velké přírodní, ale rovněž kulturní a historické bohatství.

Nedaleko Marradi se tyčí významný gotický klášter S. Reparata, pocházející z přelomu 10. a 11. století. Za ním a dalšími jedinečnými památkami oblasti se můžete vydat pěšky, na kole, nebo na hřbetu koně. Pokud si pronajmete auto, můžete navštívit i 62 km vzdálenou Florenci, která je považována za kolébku italské renesance. Je to také město, kde se zrodily významná umělecká díla, jako například Michelangelova socha Davida či Botticelliho obraz Zrození Venuše.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA