Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vaglia

Na severu italského regionu Toskánsko se rozkládá krásná historická vesnice Vaglia. Je situována v překrásném údolí Carza na úpatí hory, asi 16 km od Florencie. Kolem se rozprostírají husté lesy a nedotčená příroda. Z vesničky, která leží v nadmořské výšce 468 metrů, se tak naskýtají úžasné výhledy na okolní kopce. Trvale zde žije kolem 4800 obyvatel, kteří se živí především zemědělstvím, chovem dobytka a cestovním ruchem. Pokud chcete prožít klidnou dovolenou v jedinečné toskánské přírodě, daleko od ruchu velkých měst a turistických letovisek, bude pro vás Vaglia tím pravým.

Na své si zde přijdou také milovníci historie, okolí Vaglie je totiž doslova poseto množstvím zajímavých klášterů, jejichž návštěvu byste neměli vynechat. Pravidelně se během jara a léta v městečku konají četné festivaly, které ve vás budou nezapomenutelným zážitkem. Jestliže máte k dispozici auto, udělejte si výlet do nedaleké Florencie, která je známá jako kolébka italské renesance. Pokud ji jednou navštívíte, budete se sem chtít určitě znovu vrátit.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA