Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trequanda

V nadmořské výšce 462 metrů se v krásné toskánské krajině rozkládá malebná vesnička Trequanda. V jejím okolí naleznete husté piniové lesy, olivové háje a také lány vinic. Všudypřítomné kopce vyzývají k pěší turistice a četným výletům.  V obci žije jen kolem 1400 obyvatel, jejichž zdrojem obživy je převážně zemědělství, chov dobytka a pěstování vína.

V Trequandě je návštěvníkům k dispozici několik obchodů, jako řeznictví, pekařství a potraviny. Na dobré jídlo a tradiční italské speciality se můžete vydat také do některé z místních restaurací. Zaručeně zde prožijete klidnou, pohodovou a ničím nerušenou dovolenou. Při procházce kamennými uličkami na vás navíc dýchne tajemná středověká atmosféra.

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně, pronajměte si auto a vydejte se na výlet do překrásné Sieny, která uchovává spoustu velkolepých gotických památek. Je vzdálena přibližně 50 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA