Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pievescola

Pievescola je útulná a klidná vesnička nacházející se v centru Toskánska. Kromě poznávání přírodních a kulturních klenotů Toskánska jsou asi hodinu autem dostupné pláže etruskického pobřeží. Pievescola především nabízí dobré silniční spojení do největších měst Toskánska.

Necelých 30 km od Pievescoly se nachází nádherné město Siena, které si dokázalo zachovat kolorit útulného náhorního městečka. Náměstí Piazza del Campo, které se nachází v městě Siena a má tvar lastury, se řadí k největším renesančním náměstím v Evropě.

Za návštěvu také stojí 15 km vzdálené a historicky cenné místo Colle Val d'Elsa. Pokud si budete chtít v klidu a v přírodě užívat vaši dovolenou v Itálii, zajeďte i k nedaleko vzdálené řece Farna.

Toskánsko je region známý svou překrásnou krajinou lemovanou olivovými háji a vinicemi a především bohatou historií. Pokud si chcete v klidu vychutnat příjemnou atmosféru Toskánska a poznávat jeho krásy, Pievescola je tím pravým místem pro vaši dovolenou v Itálii.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA